Start / Aktualności / TAK! Dla Galerii ARTES MUNDI w Częstochowie – koncepcja i wizualizacja

TAK! Dla Galerii ARTES MUNDI w Częstochowie – koncepcja i wizualizacja

Prace nad projektem ciągle trwają. Dysponujemy już wstępną koncepcją i jej wizualizacją, którą publikujemy poniżej. Obecnie trwają intensywne rozmowy i poszukiwania lokalizacji. Wiemy już o przeszkodach wynikających z proponowaną przez nas lokalizacją, a związanych z zawartymi umowami dotyczącymi dofinansowania przebudowy Alei NMP ze środków UE.

 

 

Wizualizcja Galerii ARTES MUNDI

 

Po wstępnym rozpoznaniu projektu, chcemy włączyć Was do żywej dyskusji i prosić o opinie dotyczącej samej koncepcji jak i jej lokalizacji.
 
Chcemy, żeby to miejsce było przyjazne dla miłośników fotografii jak i wszystkich mieszkańców Częstochowy. Zachęcamy do odwiedzin naszego profilu na Fb i wymiany poglądów. Czekamy również na Wasze pomysły i komentarze.

 
 
 

STACJONARNA „GALERIA ARTES MUNDI”

 

Fundacja ART CAMERA prowadzi prace prowadzące do powstania pierwszej publicznej galerii fotografii w mieście Częstochowa.

 

W galerii publikowane będą sylwetki oraz prace polskich i zagranicznych fotografików. Nie zamykamy się tylko na znane nazwiska i będziemy zabiegać o publikacje wyróżniających się prac młodych twórców czy też prężnie działających częstochowskich fotografików. Nasza działalność ma sprzyjać postawieniu „pierwszego kroku” na trasie do rozwoju artystycznego wielu zdolnym Częstochowianom.

 
Naszym głównym celem jest stworzenie szeroko otwartego medium na kulturalnej mapie Częstochowy.

 

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany.Oznaczone pola sa wymagane *

*

Przewiń do góry