Start / Aktualności / FOTOGRAFIA STUDYJNA i ROZWIĄZANIA DO DRUKU – SZCZECIN 6 MAJA 2015

FOTOGRAFIA STUDYJNA i ROZWIĄZANIA DO DRUKU – SZCZECIN 6 MAJA 2015

karol porwich_targi łódź film video foto_fotomaraton_art cmera

 

Już 6 maja 2015 zapraszamy Was  na bardzo intensywne bezpłatne spotkanie połączone z elementami warsztatów fotograficznych. Będziecie mieli okazję, pod opieką szkoleniowców, zapoznać się ze sprzętem do fotografii studyjnej firmy FOMEI oraz rozwiązaniami wykorzystywanym w druku cyfrowym. Nie zabraknie również informacji o profesjonalnych mediach i podłożach do ploterów i drukarek atramentowych.

 

Pokażemy Wam jak i czym drukować. Powiemy jak skonstruować studio fotograficzne i opowiemy o rodzajach oświetlenia i modulatorach światła wykorzystywanych w fotografii studyjnej.

 

 

Będzie również możliwość do sprawdzenia urządzeń w praktyce. Jest to idealna okazja do zapoznania się z nowościami z rynku, rozwijania swoich umiejętności i robienia jeszcze lepszych zdjęć!

 

 

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ciekawe miejsce, pełną uroku Villę ASTORIA, gdzie w godzinach między 10:00 a 16:00 będzie można przy kawie lub herbacie porozmawiać o fotografii.

 

 

Zapraszamy 06 maja 2015 (środa) w godzinach 10:00 – 16:00 do Villi ASTORIA przy alei Wojska Polskiego w Szczecinie. Spotkanie otwarte jest dla wszystkich zainteresowanych. Doceniamy tych, którzy podejmują szybkie decyzje i zapraszamy do rejestracji gwarantującej udział w wydarzeniu. Przewidujemy również możliwość przesunięcia godzin na późniejszą, biorąc na wzgląd Wasze uwagi. Odwiedzić nas można oczywiście o każdej godzinie w podanym przedziale czasowym. Jeśli macie pytania po prostu napiszcie do nas.

 

Z nami się nie znudzisz, do usłyszenia!

Zespół Fundacji ART CAMERA

 

Poniżej  zgłosisz swoje Uczestnictwo. 40 pierwszych Rejestracji gwarantuje serwis kawowy, słodkości i pierwszeństwo w testowaniu sprzętu. Nie zwlekaj zapisz się już dziś!

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu

(wymagane) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia "SPOTKANIA FOTO SZCZECIN" (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Dz. Ust. Nr 133 poz. 833 z dnia 29.08.1997).

 

 

 

 

Organizatorem wydarzenia jest Medikon Polska sp. z o.o. a partnerem lokalnym Fundacja ART CAMERA

 

logo medikon

logo harmanlogo EPSON

logo FOMEI

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany.Oznaczone pola sa wymagane *

*

Przewiń do góry