Start / FOTOMARATON / 2015 / Ruszamy z kampanią informacyjną Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „FOTOMARATON 2015 SZCZECIN”

Ruszamy z kampanią informacyjną Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „FOTOMARATON 2015 SZCZECIN”

Z przyjemnością chcemy Was zaprosić do udziału w niezwykłym wydarzeniu, które będzie miało miejsce 5-6 września 2015 w Szczecinie. Niezliczona ilość fantastycznych motywów czeka na zamknięcie w kadrach, okiem Waszych obiektywów.

Zapraszamy Was do pełnego zieleni Szczecina na niezwykle emocjonujące i szczególnej atmosfery spotkanie. Przez cały dzień będziecie mieli okazję fotografować życie i walory architektoniczne miasta, a w drugim dniu Konkursu zawalczyć o główne wygrane pod wytrawnym okiem naszych znakomitych Jurorów, którzy poprowadzą publiczne obrady Jury w formie warsztatów fotograficznych.

 

Będzie to niebanalna okazja umożliwiająca rozwinięcie własnego warsztatu fotograficznego, a dla tych którzy stawiają swoje pierwsze kroki – do nauki fotografowania. Nie obędzie się również bez dodatkowych atrakcji, i dla wszystkich Uczestników, w drugim dniu Konkursu, przygotowaliśmy specjalny panel warsztatowy. Będzie można na nim zapoznać się ze sprzętem fotograficznym, a w trakcie posłuchać specjalistów z branży fotograficznej. Będą wykłady z zarządzania barwą w fotografii prowadzone przez specjalistów z firmy EIZO, dowiesz się jaki wybrać statyw, obiektywy, aparaty, a o cały panel zadbają specjaliści ze sklepu internetowego FOTOZAKUPY.PL. Nie obędzie się również bez prezentacji i wykładu dotyczącego oświetlenia sztucznego w fotografii, którą poprowadzą specjaliści z firmy FOMEI. Zadbaliśmy o możliwość wypożyczenia aparatów i obiektywów od wiodących producentów na rynku – firmy OLYMPUS.

 

Nie zapominamy również o naszych niezwykłych Jurorach, którzy w fotografii osiągnęli już bardzo wiele. Dla wielu z Was będzie to okazja do spotkania z Krystianem Bielatowiczem – fotografem, filmowcem – znanego większości ze „szklanego ekranu”, realizującego poradniki fotograficzne dla „SZEROKIEGO KADRU”. Pełny energii Kuba Kamiński, którego zdjęcia oglądamy na łamach największych dzienników w Polsce i zagranicą opowie nam o swoich przeżyciach i fotografii w miejscach różnych konfliktów wojennych. A podczas Wielkiego Finału towarzyszyć będzie nam pierwsza dama polskiej fotografii, Pani Krystyna Łyczywek.

 

Spotkanie z naszymi Jurorami, wystawy fotografii, cenne nagrody, warsztaty i szkolenia, pomogą nam stworzyć niebanalną atmosferę. To nie koniec niespodzianek, które szykujemy dla Was na wrześniowy weekend, a o wszystkich będziemy informować na bieżąco.

 

START Konkursu – 5 września 2015, Wały Chrobrego – budynek Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie

WIELKI FINAŁ – 6 września 2015, Centrum Kultury Euroregionu „STARA RZEŹNIA”

Dla wszystkich przygotowaliśmy specjalne MENU konkursowe w Restauracji „STARA RZEŹNIA”, a dla gości z Polski, kilka alternatyw noclegowych na każdą kieszeń. Informacje będziemy publikować na bieżąco.

 

 

Nie przegap takiej okazji! Bądź razem z nami 5-6 września 2015 !

Klikając w plakat przejdziesz do szczegółów informacji o Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „FOTOMARATON 2015 SZCZECIN”

 

 baner_fotomaraton_2015_szczecin_16-9

 

 

 

 

 

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany.Oznaczone pola sa wymagane *

*

Przewiń do góry