Start / FOTOMARATON / 2015 / Obiektywy TOKINA podczas finału Ogólnopolskiego Konkursu „FOTOMARATON 2015 SZCZECIN”

Obiektywy TOKINA podczas finału Ogólnopolskiego Konkursu „FOTOMARATON 2015 SZCZECIN”

fotomaraton_300x300_2015_sz

 

Z przyjemnością przekazujemy informację o dołączeniu do panelu warsztatowo – prezentacyjnego producenta obiektywów TOKINA. Będzie to okazja do przetestowania sprzętu i zapoznania się z nowościami.
 
Kenko Tokina Co. Ltd. jest globalnym liderem branży optycznej. Gama produktów wytwarzana przez firmę jest szeroka i nieustannie unowocześniana. W ofercie firma ma wysokiej klasy sprzęt od binokularów i mikroskopów aż po pełną gamę akcesoriów, filtrów oraz doskonałej jakości obiektywów fotograficznych.
 
Tokina, której siedziba mieści się w Tokio, to część międzynarodowego koncernu Kenko Tokina Co. Ltd. Tradycja firmy sięga już lat 60. ubiegłego wieku.
 
Firma specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości obiektywów do współczesnych lustrzanek. Marka znana jest między innymi ze swoich ultraszybkich i wysoko ocenionych modeli AT-X 124 PRO DX, 12-24mm f/4 oraz AT-X116 PRO DX, 11-16mm f/2.8.
 
Tokina to legendarna, niezwykle popularna i wysoko ceniona japońska marka, która w dobie gwałtownego rozwoju fotografii cyfrowej nadal pozostaje wzorem i synonimem zaawansowanych oraz doskonałych technicznie patentów. Producent wykorzystuje najbardziej zaawansowane konstrukcje optyczne i najnowsze dostępne technologie, które w połączeniu z nowoczesnym designem i łatwością użytkowania tworzą niezwykle solidne produkty.
 
Stworzona przez Tokinę technologia AT-X – Advanced Technology Extra – to opatentowane rozwiązania i konstrukcje optyczne, rozwijane nieprzerwanie od ponad 30 lat.
 
Wykorzystywanie tak zaawansowanych systemów stawia Tokinę wśród pionierów branży fotograficznej. Jednocześnie produkty tej firmy pozostają funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Dla każdego użytkownika obiektywy AT-X to synonim doskonałej jakości, solidności wykonania i wykończenia oraz niezawodoności.
 
Nowoczesne i zaawansowane technologicznie obiektywy Tokiny zyskały uznanie na całym świecie. Zarówno wśród entuzjastów zaczynających przygodę z fotografią, jak i wśród profesjonalistów poszukujących sprawdzonych rozwiązań.

 

www.tokinalens.pl

 

tablica-partnerzy-na-szczecin_3

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany.Oznaczone pola sa wymagane *

*

Przewiń do góry