Start / FOTOMARATON / 2015 / Partner OKF „Fotomaraton 2015” – FOTOZAKUPY.PL

Partner OKF „Fotomaraton 2015” – FOTOZAKUPY.PL

fotomaraton_300x300_2015_sz

 

Zbliżamy się do rozpoczęcia pierwszego wydarzenia w Szczecinie i jest to doskonały czas na zapoznanie się z Partnerami Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Fotomaraton 2015”. Dzisiaj z wielką przyjemnością przedstawiamy naszego partnera strategicznego obydwu edycji –  sklep internetowy FOTOZAKUPY.PL

 

fotozakupy.pl_logo

 

Sklep internetowy FOTOZAKUPY.PL działa na polskim rynku od roku 2001, wywodzi się z istniejącej od 1929r rodzinnej firmy fotograficznej FOTO MELCER. W początkowym okresie sklep funkcjonował jako jeden z jej działów sprzedaży. W 2003r powołano odrębną spółkę cywilną, która przejęła wszystkie obowiązki związane ze sprzedażą i rozwojem marki. Dalszy rozwój spółki skutkował jej przekształceniem w 2006 r w spółkę jawną.

 

Oferta sklepu to około 15 tys produktów, w tym: aparaty i akcesoria fotograficzne, elementy wyposażenia studia fotograficznego, monitory, drukarki, oprogramowanie graficzne, ale także produkty optyczne takie jak teleskopy astronomiczne, lornetki, celowniki, lupy, noktowizory, mikroskopy….

 

Sklep działa w oparciu o wartości, które są ważne w codziennej pracy. Aktywnie wciela je w życie w kontaktach nie tylko z klientami, ale również z dostawcami oraz pracownikami.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu na stronie www.fotozakupy.pl

 

Sklep posiada w swojej ofercie produkty partnerów konkursu: NIKON, OLYMPUS, Manfrotto, CANON, FOMEI, EIZO, TOKINA.

 

 

tablica-partnerzy-na-szczecin_3

 

 

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany.Oznaczone pola sa wymagane *

*

Przewiń do góry