Start / FOTOMARATON / 2015 / Już za 4 dni okazja do aktywnie spędzonego czasu z aparatem w ręku! OKF „Fotomaraton 2015 Częstochowa”

Już za 4 dni okazja do aktywnie spędzonego czasu z aparatem w ręku! OKF „Fotomaraton 2015 Częstochowa”

fotomaraton_300x300_2015_cz

 

Już tylko 4 dni do rozpoczęcia niezwykłego wydarzenia, które rozpocznie się punktualnie o godzinie 10:00, 19 września przed budynkiem Ratusza Miejskiego w Częstochowie. Spotkanie organizacyjne o godzinie 9:00 w Ratuszu Miejskim na parterze.

 

Udział w konkursie może wziąć każdy bez względu na stopień zaawansowania. Konkurs ma być okazją do pokazania już wypracowanego talentu jak i nauki fotografowania. Zachęcamy całe rodziny do aktywnego uczestnictwa z aparatem w ręku. Konkurs oprócz rywalizacji o najlepsze kadry i cenne nagrody ma również wymiar edukacyjny.

 

Pierwszy dzień konkursu przeznaczony jest na realizację zdjęć, a Uczestnicy będą mieli tylko 8 godzin na wykonanie 8 zdjęć przedstawiających temat główny konkursu. Temat konkursu stanowiący również motto tegorocznej edycji częstochowskiej fotomaratonu podany będzie na linii startu.

 

Drugi dzień konkursu rozpocznie się o godzinie 10:00, 20 września w Restauracji Astoria przy ul. Krakowskiej 45 w Częstochowie gdzie odbędzie się Finał konkursu i wybór zwycięzców. Pomiędzy godziną 11:00 – 14:00 przygotowaliśmy specjalny panel i będzie on okazją do uczestnictwa w wykładach/warsztatach tematycznych prowadzonych przez specjalistów z branży fotograficznej: FOTOZAKUPY.PL , CANON Polska, FOMEI, MANFROTTO.

 

Najważniejszym i kulminacyjnym punktem drugiego dnia konkursu, będą publiczne obrady Jury w składzie: Krystian Bielatowicz (SZEROKI KADR), Kuba Kamiński (PAP, EPA) i Artur Rogalski (ROGAL). Którzy spośród wszystkich prac wybiorą około 20 serii zdjęć, które omówią w formie warsztatów fotograficznych. Publiczność też będzie miała swój głos i spośród finalistów wybierze swojego faworyta.

 

To nie koniec atrakcji. Na zakończenie nasi Jurorzy zaproszą Was na spotkanie gdzie będzie okazja do rozmów, zapoznania się z twórczością. A do niezwykłego, bajkowego świata zabierze Was nasz Gość specjalny OKF „Fotomaraton 2015 Częstochowa” – Artur Rogalski.

 

Czekamy na Was i Wasze zdjęcia!

 

baner_fotomaraton_2015_czes

 

Rejestracja na formularzu dostępnym w linku: (kliknij w link aby przejść do formularza rejestracyjnego)

 

Szczegółowy przebieg konkursu zostanie przesłany wszystkim zarejestrowanym Uczestnikom w czwartek na adres poczty elektronicznej podany w formularzu zgłoszeniowym. Będzie również opublikowany na stronie organizatora Fundacji Art Camera.

 

fotomaraton - partnerzy

 

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany.Oznaczone pola sa wymagane *

*

Przewiń do góry