Start / FOTOMARATON / 2015 / START Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Fotomaraton 2015 Częstochowa” – punktualnie o godzinie 10:00!

START Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Fotomaraton 2015 Częstochowa” – punktualnie o godzinie 10:00!

START

 

Punktualnie o 10:00 rozpoczął się częstochowski fotomaraton, na linii startu stawiło się blisko 90 Uczestników, którzy wykonają w ciągu 8 godzin serie zdjęć pod przewodnim tematem „Trzy kolory”.

 

IMG_9437

 

IMG_9438

 

IMG_9444

 

Na linii STARTU nie obyło się bez niespodzianki i odwiedził nas nieoczekiwanie Gość specjalny OKF „Fotomaraton 2015 Częstochowa” – Artur Rogalski (ROGAL)!

 

Miłośnicy fotografii przybyli z całej Polski, są reprezentanci z Poznania, Warszawy, Łodzi, Krakowa, Radomia, Szczecina, Brzegu, Opola, Aleksandrowa Łódzkiego i wielu miejscowości z terenu województwa śląskiego, małopolskiego oraz łódzkiego.

 

Jak zwykle temat konkursu daje wiele możliwości interpretacji, a co Uczestnicy sfotografują? Przekonamy się już jutro podczas finału konkursu!

 

Zapraszamy do udziału w finale wydarzenia,  20 września 2015, do Restauracji „ASTORIA” mieszczącej się przy ul. Krakowskiej 45 w Częstochowie również wszystkich tych, którym fotografia „w sercu gra”. Finał z udziałem Jurorów: Krystiana Bielatowicza, Kuby Kamińskiego i Artura Rogalskiego rozpocznie się o godzinie 15:00. Publiczne obrady będą miały charakter warsztatów fotograficznych.

 

Wstęp wolny!

 

 

Temat główny OKF „Fotomaraton 2015 Częstochowa”

„Trzy kolory”

 

Podtematy:

1/ Pamiętajmy o historii
2/ Miasto kontrastów
3/ Miejski krajobraz
4/ Człowiek
5/ Praca
6/ Uczucia
7/ Kocham życie
8/ Decydujący moment

 

 

 

 

fotomaraton - partnerzy

 

 

 

 

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany.Oznaczone pola sa wymagane *

*

Przewiń do góry