Start / FOTOMARATON / 2016 / Już jutro punktualnie o 10:00 wystartuje Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Fotomaraton 2016 Częstochowa”

Już jutro punktualnie o 10:00 wystartuje Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Fotomaraton 2016 Częstochowa”

fotomaraton

 

Już jutro, 24 września 2016, punktualnie o godzinie 10:00 wystartuje kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Fotomaraton 2016 Częstochowa”.

 

Wszystkich Uczestników zarejestrowanych poprzez Formularz rejestracyjny, którzy posiadają karty Uczestnika, zapraszamy do biura Organizatora mieszczącego się w Sali Teatralnej IV LO im. H. Sienkiewicza przy alei NMP 56 w Częstochowie po odbiór numerów startowych. Uczestników oczekujemy pomiędzy godziną 9:00 – 9:30. Organizatorzy będą dostępni już od godziny 8:30.

 

Chętnych do wzięcia udziału w konkursie, którzy podejmą decyzję dzisiaj lub w ostatniej chwili, zapraszamy do biura Organizatora w sobotę o godzinie 9:00 celem dopełnienia formalności związanych z udziałem w konkursie.

 

Wszystkich prosimy o dostosowanie ubioru do pory roku, tak abyśmy przyjemnie i komfortowo mogli spędzić czas na fotografowaniu. Ciepły ubiór może okazać się pomocny podczas spotkania autorskiego z Tomaszem Lazarem.

 

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu autorskim z Tomaszem Lazarem zapraszamy o godzinie 17:00 do Sali Teatralnej IV LO w Częstochowie. Wstęp wolny!

 

 

 

 

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany.Oznaczone pola sa wymagane *

*

Przewiń do góry