Start / FOTOMARATON / 2016 / Spotkanie autorskie z Tomaszem Lazarem w ramach OKF „FOTOMARATON 2016 CZĘSTOCHOWA”

Spotkanie autorskie z Tomaszem Lazarem w ramach OKF „FOTOMARATON 2016 CZĘSTOCHOWA”

 

 

 

W sobotę 24 września 2016 (sobota), tuż po zakończeniu pierwszego dnia Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „FOTOMARATON 2016 CZĘSTOCHOWA”, Organizator, Fundacja Art Camera, zaprasza wszystkich zainteresowanych na autorskie spotkanie z Tomaszem Lazarem – Gościem specjalnym i Jurorem Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Fotomaraton 2016 Częstochowa”.

 

Tomasz_Lazar_Fotomaraton_2016_fot. Adam Kliczek

 

Tomasz Lazar jest laureatem wielu konkursów fotograficznych w Polsce i za granicą: World Press Photo, POY, CHIPP, Sony World Photography Award, The International Photography Award, BZWBK Press Photo, Grand Press Photo, Lumix Festival for Young Jurnalism.

 

Jego prace były publikowane w gazetach i magazynach, między innymi: New York Times, Newswek International, Sunday Times Magazine, New Yorker i Los Angeles Times.

 

Spotkanie będzie miało charakter kameralny, podczas którego nasz Gość opowie o swoim warsztacie i mamy nadzieję otworzy kulisy ostatniego pobytu w Japonii. Warto podkreślić, że spotkania z Tomaszem Lazarem na długo pozostają w pamięci!

 

Osoby zainteresowane, nie będące Uczestnikami konkursu, zapraszamy do rejestracji na zamieszczonym poniżej formularzu rejestracyjnym. Rejestracja będzie polegać na wypełnieniu formularza i polubieniu naszego profilu Facebook oraz udostępnienie posta z wydarzeniem OKF „FOTOMARATON 2016 CZĘSTOCHOWA” na własnym profilu Fb.

 

Spotkanie będzie miało charakter otwarty i odbędzie się o godzinie 17:00 w Sali Teatralnej IV Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Częstochowie przy alei Najświętszej Maryi Panny 56.

 

Sala Teatralna IV LO w Częstochowie

Sala Teatralna IV LO w Częstochowie

 

 

 

Zapraszamy!

 

Formularz rejestracyjny dla zainteresowanych nie uczestniczących w OKF „Fotomaraton 2016 Częstochowa”

 

 

(wymagane) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym w zakresie spotkania z Tomaszem Lazarem, które towarzyszy OKF "Fotomaraton 2016 Częstochowa" oraz informacji o bieżących realizacjach. (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Dz. Ust. Nr 133 poz. 833 z dnia 29.08.1997).

 

 

 

Man dressed as a spaceman before a Halloween Parade – New York, USA; Tomasz Lazar, Walecznych 22 D street, 70-774 Szczecin, Poland;email: info@tomaszlazar.pl; telephone: 0048506012722

Man dressed as a spaceman before a Halloween Parade – New York, USA; Tomasz Lazar

 

TheaterofLife017-650x433

Theater of Life. Fot. Tomasz Lazar

 

Hotel in Berlin – Berlin, Germany; Tomasz Lazar, Walecznych 22 D street, 70-774 Szczecin, Poland;email: info@tomaszlazar.pl; telephone: 0048506012722

Hotel in Berlin – Berlin, Germany; Tomasz Lazar

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany.Oznaczone pola sa wymagane *

*

Przewiń do góry