Start / Aktualności / Kurs fotografii dziecięcej w Częstochowie

Kurs fotografii dziecięcej w Częstochowie

 

Jeden krok dzieli Cię od rozpoczęcia niezwykłej przygody z fotografią dziecięcą. Nauka podczas naszych warsztatów ma swój jasno wyznaczony kierunek: rozwój umiejętności, aż do uzyskania poziomu dającego satysfakcję oraz znalezienie własnego, niepowtarzalnego stylu w fotografii dziecięcej.

 

Rodzice, uczący się u nas dokonują tego codziennie a podczas zajęć warsztatowych pomagamy Wam przyjąć kierunek, który będzie dla Was najlepszy, abyście tak jak inni uczący się u nas mogli jak najlepiej pielęgnować talent i pasję, które skrywacie w sobie.

 

Kurs składa się z 1 spotkania, podczas którego przyswajasz wiedzę na temat fotografii dziecięcej. Dzięki niemu poznasz techniki kompozycji oraz oświetlenia zdjęć, odkryjesz możliwości Twojego aparatu fotograficznego i tajemnicę niezwykłych, pełnych emocji kadrów, aż po profesjonalną obróbkę zdjęć. Wiedza ta zaowocować może, nie tylko przepięknymi fotografiami, ale również da szansę odkryć i rozwijać swój własny, unikalny styl.

 

Kurs polecamy szczególnie fotoamatorom chcącym w domowym archiwum pozostawić wiele atrakcyjnych pamiątek z ważnego wydarzenia w życiu rodziny jakim są dzieci.

 

 

Miejsce: Akademia Polonijna – Centrum kongresowe, ul. Pułaskiego 4/6, 42-200 Częstochowa (informacja na portierni wejścia głównego AP).

Koszt: 279 zł

Czas trwania: 15:00 – 19:00 (4h)

Ilość Uczestników: 5-10 Osób

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Koordynator projektu:

Przemysław Porwich tel.601 708 754

p.porwich { at } artcamera.org

Przewiń do góry