Start / FOTOGRAFIA DZIECIĘCA

FOTOGRAFIA DZIECIĘCA

Fundacja ART CAMERA prowadzi w Częstochowie stacjonarne kursy fotografii dla rodziców.

 

Jeden krok dzieli Cię od rozpoczęcia niezwykłej przygody z fotografią dziecięcą. Nauka podczas naszych warsztatów ma swój jasno wyznaczony kierunek: rozwój umiejętności, aż do uzyskania poziomu dającego satysfakcję oraz znalezienie własnego, niepowtarzalnego stylu w fotografii dziecięcej.

 

 

 

 

 

Rodzice, uczący się u nas dokonują tego codziennie a podczas zajęć warsztatowych pomagamy Wam przyjąć kierunek, który będzie dla Was najlepszy, abyście tak jak inni uczący się u nas mogli jak najlepiej pielęgnować talent i pasję, które skrywacie w sobie.

 

 

Kurs, w zależności od rodzaju,  składa się z 1 lub 2 weekendowych spotkań, podczas których przyswajasz wiedzę na temat fotografii dziecięcej. Dzięki nim poznasz techniki kompozycji oraz oświetlenia zdjęć, odkryjesz możliwości Twojego aparatu fotograficznego i tajemnicę niezwykłych, pełnych emocji kadrów, aż po profesjonalną obróbkę zdjęć. Wiedza ta zaowocować może, nie tylko przepięknymi fotografiami, ale również da szansę odkryć i rozwijać swój własny, unikalny styl.

 

 DSC_4447

 

Kurs polecamy szczególnie fotoamatorom chcącym w domowym archiwum pozostawić wiele atrakcyjnych pamiątek z ważnego wydarzenia w życiu rodziny jakim są dzieci.

 

 

 

Terminy kursów ogłaszamy na naszej stronie w AKTUALNOŚCIACH i na naszym profilu Facebook.

 

 

Chcesz być na bieżąco i mieć aktualne informacje o terminach organizowanych przez nas warsztatów? Polub nasz profil klikając poniżej w baner.

 

 

facebook-logo

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Koordynator projektu:

Przemysław Porwich tel.601 708 754

p.porwich { at } artcamera.org

Przewiń do góry